You are here
Home > Senior, Obywatel, Radny – Silne Obywatelskiej Rady Seniorów na Mazowszu

Miło nam poinformować, że w wyniku wspólnych spotkań w lipcu do projektu Senior, Obywatel, Radny – Silne Obywatelskiej Rady Seniorów na Mazowszu  zadeklarowały gotowość przyłączenia się następujące Rady Seniorów:

  • Rada Seniorów Miasta Milanówka
  • Wolska Rada Seniorów
  • Rada Seniorów dzielnicy Bielany
  • Rada Seniorów w Ostrołęce
  • Rada Seniorów dzielnicy Wesoła
  • Rada Seniorów dzielnicy Rembertów
  • Gminna Rada Seniorów w Starych Babicach

 

INFORMATOR

Mamy przyjemność przedstawić Informator Projektu, w którym znajduje się syntetyczna wiedza z planowanych działań, których realizację zainicjowaliśmy z przedstawicielami Rad Seniorów podczas pierwszych spotkań w lipcu br.

ikona pdf

 

 

 

O PROGRAMIE

W Imieniu Fundacji Zaczyn  zapraszam Państwa do uczestnictwa w programach edukacyjnych skierowanych do mazowieckich Rad Seniorów. Programy prowadzone przez Fundację ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu RP ASOS, mają na celu wyposażenie istniejących mazowieckich Rad Seniorów w kompetencje pozwalające na skuteczne działanie w przestrzeni lokalnej oraz budowanie potencjału wspólnych działań w skali województwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

W ramach programu Senior, Obywatel, Radny – Silne Obywatelskiej Rady Seniorów na Mazowszu organizujemy w dniach 24-26 sierpnia SZKOŁĘ LETNIĄ w Serocku. Będzie to idealna okazja, by nawiązać szersze relacje sieciowe z innymi Radami, które pozwolą na wymianę informacji, dobrych praktyk, problemów, nad których rozwiązaniami zastanowimy się wspólnie z ekspertami. Działania sieciujące zwiększą potencjał Rad. Podczas wyjazdu będzie możliwość spotkania się ze specjalnymi gośćmi – trenerami, aktywistami senioralnymi i urzędnikami.

Zachęcamy do zapoznania się z szczegółowym programem Letniej Szkoły!

Ramowy Program Letniej Szkoły Seniorów.

 

 

belka_asos_informacja o współfinansowaniuNET.

Top